Põhiline       Firmast      Kuidas tellida?      Kontaktandmed

 
 
Lietuviškai   Latvian   Estonian   Polish   Finnish   Pусский   English       
 
 
   

Produktai

 

Mütsid

Rätikud

 
 

Materjal

  Unikaalsus   Tehtud  
             
 
  Saunamütsid on valmistatud kuivnõelviltimise tehnikas. Niisugune valmistusviis ei kahjusta villakiude, mis jäävad elastseks ja kohevaks, imavad paremini niiskust ning kaitsevad pead paremini kuuma eest. Soovi korral tikime mütsile kirja, nime, pildi või firma logo. Kõigi mudelite suurused on universaalsed ning mütsid sobituvad hästi pea kujuga.   Meie tooted on valmistatud ohutus- ja hügieeninõuetele vastavast kangast, standardi Oeko-Tex Standard 100 alusel sertifitseeritud kvaliteetsest ja ökoloogilisest toorainest.  
     
  Firmast

Individuaalettevõte Natūrali tekstilė, mis alustas tegevust 1999. aastal, on pärast saunamütside ja -tarvikute valmistamise kõigi peensuste omandamist ning seadmete ja tehnoloogia uuendamist saanud üheks suurimaks tootjaks Baltimaades. Firma ekspordib oma toodangut ka välisriikidesse.
Meie tooted on valmistatud ohutus- ja hügieeninõuetele vastavast kangast, standardi Oeko-Tex Standard 100 alusel sertifitseeritud kvaliteetsest ja ökoloogilisest toorainest. Kvalifitseeritud töötajad ja täiustatud tootmisprotsess võimaldavad valmistada kõrge kvaliteediga tooteid ning täita klientide soove. Meie ettevõtet usaldavad need kliendid, kes hindavad kvaliteeti ja operatiivsust.
Soovi korral võime tikkida toodetele peale kirja, nime, pildi või firma logo.
Loome soovitava kuju ja vormiga mütsi.

Kõigi mudelite suurused on universaalsed ning mütsid sobituvad hästi pea kujuga.

Tegeleme nii jae- kui ka hulgimüügiga. 
     
      www.saunagoods.eu

Põhiline       Firmast      Kuidas tellida?      Kontaktandmed