Galvenais       Par mums      Kā pasūtīt?      Kontakti

 
 
Lietuviškai   Latvian   Estonian   Polish   Finnish   Pусский   English       
 
 
   

Produktai

 

Cepures

Dvieļi

 
 

Materiāls

  Unikalitāte   Made  
             
 
  Cepures izgatavotas no auduma, aizbāžot ar adatām ar sauso paņēmienu. Tādā veidā izgatavojot, vilnas pavediens netiek sabojāts, saglabājas elastīgāks, čauganāks, labāk uzsūc mitrumu un pasargā galvu no karstuma. Uz cepures izšūsim Jūsu izvēlēto uzrakstu, vārdu, attēlu vai uzņēmuma logotipu. Visu modeļu cepuru izmēri ir universāli, labi piemērojas galvas formai.   Mūsu izstrādājumi ir izgatavoti no drošības un higiēnas prasībām atbilstoša auduma, visi izejmateriāli ir kvalitatīvi un ekoloģiski, sertificēti saskaņā ar „Oeko – Tex Standart 100”.  
     
  Par mums

Individuālais uzņēmums "Natūrali tekstile" savu darbību uzsākusi 1999. gadā, apguvis visus pirts cepuru un aksesuāru ražošanas noslēpumus, atjaunojis iekārtas un pilnveidojis tehnoloģijas, ir kļuvis par vienu no lielākajiem ražotājiem Baltijas valstīs un eksportē savu produkciju uz ārvalstīm.
Mūsu izstrādājumi ir izgatavoti no drošības un higiēnas prasībām atbilstoša auduma, visi izejmateriāli ir kvalitatīvi un ekoloģiski, sertificēti saskaņā ar „Oeko – Tex Standart 100”.
Kvalificēti darbinieki un  pilnveidotais ražošanas process sniedz iespējas izgatavot augstas kvalitātes izstrādājumus un apmierināt jebkura klienta vēlmes. Uzņēmumu pozitīvi vērtē pircēji, kuriem ir svarīga kvalitāte un operativitāte. 
Ja vēlaties, varam izšūt uzrakstu, vardu, attēlu, uzņēmuma logotipu.
Izveidosim vēlamas formas, modeļa cepuri.
Uzņēmums nodarbojas ar mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību.


6 mm; 80 g/m2 100 % vilnas audums. Izgatavots sausajā filcēšanas tehnikā ar adatām. Izgatavojot audumu tādā veidā, vilna netiek bojāta, tā saglabā savu elastību, vieglumu, labāk uzsūc mitrumu un aizsargā galvu no karstuma.
Rekomendējam mazgāt ar rokām.

4 mm, 600 g/m2 40 % vilnas, 60 % poliesteris. Jauktas šķiedras audums, izgatavots sausajā filcēšanas tehnikā ar adatām. Audums ir īpaši noturīgs, labi saglabā formu. Noturīgs pret saules stariem, viegli kopjams. Mazgājams 40 C° ūdenī.
 
4 mm, 700 g/m2 100 % lina šķiedras audums. Izgatavots sausajā filcēšanas tehnikā ar adatām. Ekoloģisks, higiēnisks audums. Gaisa caurlaidīgs, labi uzsūc mitrumu, ļauj ādai elpot, izturīgs pret statisko slodzi. Mazgājams veļas mašīnā maigajā režīmā.

3,5 mm 320 g/m2 100 % vilnas filcs. Audums  izgatavots slapjajā filcēšanas tehnikā. Labi uzsūc mitrumu un aizsargā galvu no karstuma.

 
     
      www.saunagoods.eu

Galvenais       Par mums      Kā pasūtīt?      Kontakti