Główny       O spółce      Jak zamówić?      Kontakty

 
 
Lietuviškai   Latvian   Estonian   Polish   Finnish   Pусский   English       
 
 
   

Produktai

 

Czapki

Ręczniki

 
 

Wykonana

  Unikalność   Produkcja  
             
 
  Czapki wykonane są z tkaniny filcowanej na sucho za pomocą igieł. Wytwarzając tkaninę w ten sposób włókno wełny nie jest naruszone, jest bardziej elastyczne, puszyste, lepiej wchłania wilgoć i chroni głowę przed przegrzaniem się. Na czapce wyszyjemy wybrane przez Państwa hasło, imię, rysunek czy logotyp firmy. Rozmiary wszystkich modeli czapek są uniwersalne, dobrze dopasowują się do kształtu głowy.   Nasze wyroby są wyprodukowane z tkaniny spełniającej wymogi bezpieczeństwa i higieny, z jakościowego i ekologicznego surowca certyfikowanego według „Oeko-Tex Standard 100”.  
     
  O spółce

Spółka indywidualna „Natūrali tekstilė“ rozpoczęła swą działalność od 1999 r., od tego czasu przyswoiła wszystkie zagadnienia dotyczące produkcji czapek i akcesoriów do łaźni, wymieniła na nowe urządzenia i technologie, stała się jedną z największych producentów w krajach bałtyckich i eksportuje swa produkcję za granicę. Nasze wyroby są wyprodukowane z tkaniny spełniającej wymogi bezpieczeństwa i higieny, z jakościowego i ekologicznego surowca certyfikowanego według „Oeko-Tex Standard 100”. Wykwalifikowani pracownicy i udoskonalony proces pozwalają produkować wyroby o wysokiej jakości i zaspokoić potrzeby klientów. Spółka cieszy się zaufaniem klientów ceniących jakość i operatywność.

Na życzenie klienta możemy wyszyć hasło, imię, rysunek czy logotyp firmy. Stworzymy czapkę o wybranym kształcie, modelu. Rozmiary wszystkich modeli czapek są uniwersalne, dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Spółka prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

 
     
      www.saunagoods.eu

Główny       O spółce      Jak zamówić?      Kontakty